top of page

Клінічна інтеграція корекції пресбіопії -

ваше індивідуальне рішення

Одним із факторім невеликих обсягів пресбіопічних ІОЛ, або прогресивних/мультифокальних окулярів у вашій практиці є 3 основні причини:

  1. Не всі пацієнти, які хотіли би та могли оплатити корекцію пресбіопії знають про цю можливість (проблеми на рівні первинного отбору та консультації пацієнтів)

  2. Пацієнти не усвідомлюють цінність такого рішення, або не мають можливосьті зробити свідомий вибір ІОЛ (проблеми під час консультації на рівні обговорення компромісів якості зору)

  3. Ризики лікаря "не вгадати" очікування пацієнта після корекції (суб'єктивна складова традиційної консультації, відсутність необхідного обладнання та досвіду впровадження технології у клінічну практику, що викликає проблеми п.1 та 2).

Рішення існує, але над ним треба працювати.

За моїм досвідом, багато приватних клінік та лікарів, навіть у небагатих країнах східної Європи мають великі відсоткі пресбіопічної корекції у своїй практики, на рівні 40-50%, а в деяких випадках більше 70% пресбіопічних ІОЛ. Що стосується оптик, то у разі організації правильного процесу первинного консультування та кваліфікованих оптометристів, обсяги корекції пресбіопії високотехнологічними преміальними лінзами також значно зростають. 

Наша команда на чолі зі мною допоможе впровадити у вашу практику найкращі практики корекції пресбіопії для кращих результатів для вас та максимальної якості зору для ваших пацієнтів. 

Якщо ви бажаєти впровадити корекцію пресбіопії з мінімальними ризиками для себе, або розширити відсоток пацієнтів, яким імплантуться пресбіопічні ІОЛ у вашій практиці, замовте індивідуальну консультацію через месенджер або за телефоном +380503115309. 

Олексій Сологуб

Експерт з інтраокулярної корекції зору

та клінічної інтеграції

me.jpg
bottom of page