Деструкція склистого тіла - реальність багатьох пацієнтів

Деструкція склистого тіла турбує набагато більше пацієнтів, та значно гірше впливає на їхню якість життя, ніж уявляють лікарі. 

Опитування більше 300 пацієнтів * показало, що літаючи мушки мають такий саме негативний вплив на якість життя як і вікова дегенерація макули. 

Літаючи мушки дійсно існують в житті пацієнта, та можуть бути легко знайдені за допомогою відповідного УЗД сканування або помітні як тіні на ОКТ, коли світло не може пройти скрізь них.

Деструкція склистого тіла та літаючі мушки

*  Wagle AM, Lim WY, Yap TP, et al. Utility values associated with vitreous floaters. Am J Ophthalmol. 2011;152(1):60-65.

2 типа деструкції

  • Колагенові волокна склистого тіла ока можуть утворювати пучки, які можуть проходити через зорову ось у вигляді плавців: Синерезис

  • У пацієнтів, часто після 45 років, гіалоїд може відділятися від сітківки і плавати по зоровому шляху (склоподібна мембрана: Кільце Вайса)

Лазерне лікування літаючих мушок: ефективне рішення

До створення технології Ellex Reflex не існувало ефективного лазерного лікування цієї патології, незважаючи на велику кількість спроб видаляти помутніння за допомогою звичайних Nd:YAG лазерів. 

Лазерне лікування літаючих мушок, або ЛЛЛМ сьогодні - це мінімально інвазивна процедура що допомагає значно покращити зорову функцію пацієнтів полегшуючи їхнє сприйняття помутнінь. 

Технологія Ellex Reflex забезпечує альтернативу лікування пацієнтів, симптоми та профіль ризику яких не виправдовують вітректомію. Лазерне лікування літаючих мушок також може затримати або зменшити потребу в інвазивній хірургії.

Особливості технології ЛЛЛМ

Ефективне лазерне лікування літаючих мушок стало можливим завдяки появі наступних факторів

  • створення надпотужної лазерної головки Nd:YAG лазеру, яка може стабільно видавати високу енергію (до 10 мДж, яка недосяжна для звичайного Nd:YAG лазера) та високу швидкість пострілів (3 постріли на секунду)

  • створення для Nd:YAG справжньої коаксиальної ілюмінації, до дозволило мати повну просторову картину поля лікування

  • можливість працювати з освітленням як коаксиально "по вісі" так  і "не по вісі" або on-axis та off-axis, що надає зрозумілу просторову картину зони лікування

  • а також створення спеціальної лінзи для візуалізації центральної зони склистого тіла - Singh MidVitreous Lens

Ваша нова реакція на скарги пацієнта на "літаючі мушки"

"Ми були запрограмовані лише якось полегшувати психологічний стан пацієнтів з деструкціями склистого тіла, тому що у нас не було іншого рішення окрім вітректомії. Тепер у нас є рішення" 

Inder Paul Singh, MD (США)

Eve Centers of Rachine and Kenosha, США

"В Україні вже доступне неінвазійне рішення вашої проблеми літаючих мушок, потрібно детальне обстеження для визначення чи можлива для вас ЛЛЛМ"

- саме так ви можете відповідати на скарги пацієнтів сьогодні

Зареєструйтесь в нашому чат-боті:

fbms.png
  • Facebook Social Icon
  • fbms

©2019-2020 by TMX academy. (С) Technomedex Group --- Використання матеріалів з сайту лише з письмового дозволу власника