Зміни у лікуванні глаукоми на ELIF 2020

Вражаючі результати, отримані під час масштабного клінічного дослідження ефективності SLT (селективної лазерної трабекулопластики, яка є нетермальною та нетравматичною терапією глаукоми) показали що SLT може бути застосований як терапія першої лінії по глаукомі.

Ми мже писали про це раніше на нашому сайті, а згодом NICE у позачерговому перегляді клінічних рекомендацій зазначило що SLT рекомендовано як терапію першої лінії при глаукомі.


Отже, профессор Гуз Газзард, керівник дослідження LiGHT, буде виступати на ELIF та розповість про деталі його дослідження та поділиться рекомендаціями по застосуванню SLT у роботі з глаукомними пацієнтами.

"СЛТ виявився настільки ж ефективним, якщо не більш ефективним, ніж очні краплі при контролі ВГД. СЛТ надав безапеляційний контроль 3/4 пацієнтів (SLT) лазерної групи принаймні 36 місяців. Також їм потрібно було менше операцій … »


  Gus Gazzard                                                  Professor of Ophthalmology (Glaucoma Studies) USL                                                  Director of Glaucoma Service, Moorfields Eye Hospital


Тематичний виступ профессора Газзарда відбудеться 7 березня 2020 року в готелі LE NEGRESCO, NICE.


Докладніше про це - будемо говорити на Ellex Laser Innovations Forum, докладніше про який можна дізнатися за посиланним.

Для реєстрації зв'яжіться з нами чере месенджер або зверніться до комерційного відділу за посиланням внизу сторінки чи за телефоном (044) 501-40-70.

TMX academy team

16 views

Зареєструйтесь в нашому чат-боті:

fbms.png
  • Facebook Social Icon
  • fbms

©2019-2020 by TMX academy. (С) Technomedex Group --- Використання матеріалів з сайту лише з письмового дозволу власника