Клінічне застосування 1stQ AddOn: більше ніж корекція рефракційних сюрпризів.

Updated: Jul 28

Клінічне застосування 1stQ AddOn має значне більше можливостей ніж просто корекція рефракційних помилок з будь-яким кришталиком. Про це ми говорили на нашому вебинарі про клінічне застосування AddOn, що відбувся 09 червня.


Для тих, хто не мав змоги подивитись цей вебінар, публікуємо короткий перелік основних тез щодо варіантів клінічного застосування додаткової ІОЛ, та розкажемо як саме впровадження AddOn може допомогти розширити ваш спектр послуг та рішень відновлення зору ваших пацієнтів.


Отже, що таке AddOn, ви можете дізнатись на сторінках нашого сайту про рефракційну або дифракційну трифокальну AddOn. Коротко це додаткова псевдофакічна ІОЛ, призначена для імплантації в циліарну борозну (сулькус) суто з основним штучним кришталиком, що формує систему з 2х лінз: основна ІОЛ + AddOn ІОЛ.


Які основні тези та ключові моменти були розглянуті на нашому вебинарі:


Коли можна використовувати 1stQ AddOn?

- у будь-якому випадку, коли зір пацієнта може бути покращений окулярами, та глибина передньої камери ока не меньше 3 міліметрів


Чи можна корегувати рефракцію та/або сферу за допомогою AddOn, коли встановлена пресбіопічна (мультифокальна або EDOF) лінза?

- так, AddOn сумісний з будь-якою ІОЛ, але треба враховувати оптичний тип AddOn та основної ІОЛ, отже нижче зручна таблиця для зручності розуміння


Які варіанти застосування AddOn існують, окрім корекцій рефракційної помилки після імплантації основної ІОЛ?


Існює 3 моделі застосування AddOn: планова, вторинна та тимчасова імплантація.


Варіанти застосування при плановій імплантації:

 • формування специфічної оптичної сили та/або циліндру, коли потрібна пацієнту сферична/циліндрична сила ІОЛ поза межами (диапазон рефрації AddOn+основна ІОЛ від -10Д до +45Д, та циліндр до +11Д)

 • безпека цільової рефракції для пацієнтів після лазерної корекції зору: планова 2-крокова імплантація. Крок 1 - розрахунок та імплантація основної ІОЛ, крок 2 - оцінка результату, розрахунок AddOn та остаточна корекція

 • корекція астигматизму якщо запланована ІОЛ не існує в торичній версії або коли є значний ризик ротації основної ІОЛ (AddOn має надзвичайну ротаційну стабільність)

 • корекція пресбіопії, коли пацієнт мотивований на мультифокальну лінзу, але боїться що не зможе нейроадаптуватися: планова імплантація монофокальної основної ІОЛ + трифокальний AddOn. У такому разі є можливість легкої та нетравматичної експлантації AddOn, на відміну від заміни основного кришталика.

Варіанти застосування при вторинній імплантації:

 • корекція рефракційних сюрпризів: сфера, циліндр або сфера/циіндр для будь-якої ІОЛ (монофокальна, трифокальна, EDOF)

 • покращення або виключення негативних дисфотопсій (імплантація AddOn 0D sph)

 • апгрейд монофокального зору пацієнта до трифокального зору

Варіанти застосування при тимчасовій імплантації:

 • рефракційна AddOn +6D у разі тривалої тампонади силіконовою олією

Також, на вебинарі ми розглянули питання стабільності та безпеки платформи AddOn. Якщо коротко, то AddOn який ви знаєте сьогодні це 2га версія платформи, та випущена в 2010 році. В Україні AddOn доступний з 2012 року, і сьогодні всі моделі доступні для замовлення в Техномедекс Груп.


Головне що треба відзначити з питань безпеки та стабільносьті це:

 • надзвичайна ротаційна стабільність та центрація AddOn завдяки дизайну гаптики

 • контакт та опасифікація основної ІОЛ виключено: жодного випадку за 10 років

 • стабільний ВОТ після імплантації (спостереження протягом року) та безпека клітин ендотелію.

А ще, важливо знати про наявність спеціального ресурсу для пацієнтів https://addon-lens.com/ua/, що допоможе оцінити переваги апгрейду монофокального зору до трифокальності з трифокальною AddOn Liberty2 та легко знайти лікаря або клініку де це можна зробити. Якщо ви хочете потрапити на цей ресурс - зв'яжіться з нами (потрібна письмова заява у довільній формі) і протягом декількох днів Ви як лікар, або Ваша клініка будуть вже на цьому сайті.


А з будь-яких питань клінічного застосування, або інтеграції у вашу практику, звертайтесь до вашого менеджера, або через месенджер TMX academy.


Олексій Сологуб

експерт з клінічного застосування

та бізнес-інтеграції,

керівник проекту TMX academy

Зареєструйтесь в нашому чат-боті:

fbms.png
 • Facebook Social Icon
 • fbms

©2019-2020 by TMX academy. (С) Technomedex Group --- Використання матеріалів з сайту лише з письмового дозволу власника