Lumbird Group об'єднав Quantel Medical та Ellex.

Холдингова компанія Lumbird Group, яка володіє брендом Quantel Medical, 30/06/2020 завершила процес придбання бренду Ellex, що включає в себе всю лінійку ультразвуку та лазерне обладнання, за виключенням лазеру для терапевтичного лікування ранньої ВМД (технологія 2RT) та малоінвазивного лікування глаукоми MIGS технології iTrack.


Об'єднання включає назву бренду Ellex, відділ розробки та виробництво, що розташоване в Аделаіді, Австралія, а також підрозділі у Австралії, Японії, США, Франції та Німеччині.


Компанії Quantel Medical та Ellex таким чином зможуть об'єднати зусилля та експертизу в ультразвуковій діагностиці та лезерних методах лікування, для створення ще більш досконалих рішень в офтальмології.


Ми, у Техномедекс Груп, який має багаторічний досвід роботи як з Quantel Medical так і з Ellex, впевнені що це об'єднання зможе створити значні переваги для пацієнтів, та надати нові можливості відновлення зору для офтальмологів всього світу та України.


На цей час, всі попередні контакти та умови надання послуг з боку Quantel Medical та Ellex залишаються без змін, для забезпечення найвищої якості сервісу нашим клієнтам.

Олексій Сологуб,

Голова наглядової ради

ТОВ "Техномедекс Груп"

12 views

Зареєструйтесь в нашому чат-боті:

fbms.png
  • Facebook Social Icon
  • fbms

©2019-2020 by TMX academy. (С) Technomedex Group --- Використання матеріалів з сайту лише з письмового дозволу власника