top of page

Свідомий вибір пацієнта запорука гарних результатів

Практика показує, що не всі пацієнти, які хотіли би отримати корекцію пресбіопії знають про можливість позбутися окулярів для читання після операції, та навіть знаючи про ІОЛ для корекції пресбіопії не всі можуть зробити свідомий вибір ІОЛ із наявного спектру таких лінз. 

Розуміючи різні аспекти технології інтраокулярної корекції пресбіопії, лікар теж часто має складності порадити пацієнту найкраще рішення, або просто має обмежений асортимент таких ІОЛ та відмовляє певній категорії пацієнтів від такої корекції, розуміючи обмеження тих ІОЛ, які він має в асортименті. 

Щоб зробити інтраокулярну корекцію пресбіопії більш безпечною і доступною для пацієнтів, вам доступна технологія VIVIOR - об'єктивна оцінка зорового режиму пацієнтів, а також суб'єктивний опитувальний лист, який допоможе пацієнту зрозуміти технологічні обмеження та бути готовим зробити свідомий вибір ІОЛ разом із своїм лікарем. 

За посиланнями нижче ви можете скачати опитувальні листи, та розшифровку як з ними працювати, а також передивитись відео стосовно застосування цих інструментів в роботі.

Older M-F couple with glasses

А якщо вам потрібна індивідуальна консультація для впровадження у свою клінічну практику пресбіопічних ІОЛ, або розширення практики інтраокулярної корекції пресбіопії, Ви можете замовити індивідуальну експертну консультацію.

Замовте зараз індивідуальну консультацію по впровадженню свідомої корекції пресбіопії у вашій практиці.

bottom of page