top of page

Малоінвазивна хірургія глаукоми (MIGS) - iTrack

Переваги
Пацієнту
Клінічна практика
Публікації
1592120969487.jpeg

Легка хірургія глаукоми

Перевизначаємо лікування початкової-середньої глаукоми з iTrack

Комбінуючи процес катетеризації на 360° та віскодиляції під тиском Шлємова каналу, система iTrack™ від Nova-Eye є тканинозберигаючою та відновлювальною малоінвазивною хірургією глаукому MIGS. Вона ефективно знижує ВОТ та медикаментозне навантаження на пацієнтів з легкою та глаукомою середньої важкості, водночас зберигаючи можливість використовувати всі інші лікувальні опції у майбутньому. 

iTrack-slider.png
Unknown.png

Принцип роботи iTrack

За очевидною простотою ABiC™ - аб-інтерно каналопластика - і каналопластика є власною хірургічною системою iTrack™, яка була ретельно  розроблена і надійно перевірена на кожному етапі лікування.

ABiC™ - це комплексна мінімально інвазивна хірургічна операція з глаукоми на Шлемовому каналі, що проводиться за допомогою хірургічної системи iTrack™, яка очищує природні канали відтоку, не пошкоджуючи тканини, і не залишаючи стент або шунт.

Перший у світі катетер для каналопластики який...

Єдиний у світі, що дозволяє хірургу кастомізувати ступень віскоділяції індивідуально для кожного пацієнта та максимізувати таким чином результати.  

Маючи діаметр лише 250 µm, це не просто трубка. Він має вбудовану ілюмінацію, контрольний дріт та може вводити 100 мікролітрів віскоеластику вздовж 360° Шлємова канала через серію точних, контрольованих хірургом аликвотів. 

Використання iTrack надає приблизно 30% зниження ВОТ та принаймні вдвічи знижує використання медикаментів протягом 12 місяців.

iTrack_clinical_efficacy.jpg
Itrack_closeup_3a63ae8b2043dfd4920431c44

iTrack ефективно зменьнує грижі у колекторному каналі. Дослідження Gong et al показали, що 90% колекторний каналів блокуються грижами трабекулярної сітки в POAG очах (первинна відкритокутова глаукома), які підвищують опір витікаючому потому. Катетеризація на 360° видавлює грижі з колекторного каналу та зменьшує опір виходному потоку. 

iTrack може збільшити діаметр Шлємового каналу. 

Розміри просвіту Шлємова канала є значно меньшими в очах з первинною відкритокутовою глаукомою, що призводить до збільшення опору відтоку рідини. Механізм катетеризації на 360° розриває склаювання всередині каналу та відповідно відновлює його первинну структуру. 

itrack_channel_open.jpg
Переваги
Пацієнту
Клінічна практика
Публікації
bottom of page